608 044 613
29 303 74

O nas

OŚRODEK SZKOLENIA BHP ''ŻAK'' jest specjalistyczną firmą działającą od 1999 roku. Świadczymy kompleksowe usługi na wysokim poziomie dla klientów wszystkich branż, niezależnie od liczby zatrudnianych przez nich pracowników.
Naszym celem jest polepszenie jakości produktów obsługiwanych przedsiębiorstw, warunków pracy i bezpieczeństwa zatrudnionych w nich pracowników.

Usługi, które świadczymy są wysoko oceniane przez nadzorujące instytucje zewnętrzne.
Zadowolenie klientów osiągamy dzięki naszemu dynamicznemu, kompetentnemu i kreatywnemu zespołowi. Pragniemy podzielić się naszym doświadczeniem z każdym pracodawcą i zachęcamy do wypróbowania jakości naszych usług. Powierzone nam zadania traktujemy jako swoistą misję, bo cóż może być ważniejszego niż przyczynianie się do ochrony miejsc pracy poprzez polepszanie jakości produktu, a także do ochrony życia i zdrowia innych ludzi.

Namawiamy do skorzystania z naszej oferty. Jesteśmy głęboko przekonani, że nasze propozycje okażą się interesujące, umożliwią uregulowanie zgodnie z prawem i wymogami szeregu zagadnień stwarzających dotychczas problemy.
Nadrzędnym celem i intencją OŚRODKA SZKOLENIA BHP ''ŻAK'' jest wspomaganie firm w prawidłowym funkcjonowaniu i dalszym rozwoju.

SZYBKI KONTAKT

Jeżeli masz pytania dotyczące szkoleń, zadzwoń lub napisz do Nas a postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej:

64-500 SZAMOTUŁY (koło Poznania)  GAŁOWO UL. BRATKOWA 1E-MAIL: BHP@CIL.PL
TEL. 61 29 303 74TEL.KOM. 608 044 613

FORMULARZ KONTAKTOWY