608 044 613
29 303 74

Szkolenie z zakresu BHP - Czarnków

Szkolenia oraz instruktaże BHP dla przedsiębiorstw w Czarnkowie i okolicach

Praca na wysokości, w warunkach wybuchowych, a także wśród innych niebezpiecznych czynników wymaga od personelu dokładnej znajomości stopnia ryzyka oraz tego, jak skutecznie zapobiec wypadkom. Wśród udzielanych w województwie wielkopolskim szkoleń BHP Czarnków jest miastem, w którym niejedna firma uzyska znacznie wyższe standardy bezpieczeństwa i higieny. Wszystko dzięki naszym specjalistycznym kursom BHP. Jesteśmy ekspertami w tym zakresie.

Kursy dla firm różnej wielkości z Czarnkowa

Tematyka instruktaży dopasowywana jest do charakterystyki działalności. Z tego powodu szkolenia BHP dostępne w Czarnkowie sprawdzą się doskonale. Niezależnie od tego, czym zajmuje się zakład pracy albo przedsiębiorstwo. Szkolenia BHP dostosowujemy także do wielkości biznesu. Bierzemy również pod uwagę liczbę uczestników kursu. Dzięki znajomości sprzętów, a także skutków ubocznych działań niepożądanych personel każdej firmy z Czarnkowa będzie funkcjonował w sposób bezpieczny. Zwłaszcza, kiedy przejdzie profesjonalne szkolenie BHP. Zadbamy o to, aby tak się stało.

Szkolenia z zakresu BHP i inne w Czarnkowie

Przeprowadzamy także inne kursy specjalistyczne. Są one dobrym uzupełnieniem dla tych z zakresu BHP. Za każdym razem stawiamy też na zdobycie umiejętności praktycznych przez pracowników firmy. Szkolenia pierwszej pomocy przeprowadzone w Czarnkowie mogą być zarówno wstępne, jak i okresowe. W tym drugim przypadku regularna współpraca z firmą pomoże w wyszkoleniu większej liczby pracowników.

SZYBKI KONTAKT

Jeżeli masz pytania dotyczące szkoleń, zadzwoń lub napisz do Nas a postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej:

64-500 SZAMOTUŁY (koło Poznania)  GAŁOWO UL. BRATKOWA 1E-MAIL: BHP@CIL.PL
TEL. 61 29 303 74TEL.KOM. 608 044 613

FORMULARZ KONTAKTOWY