608 044 613
29 303 74

Obsługa BHP outsourcing ŻAK Poznań

Kompleksowa obsługa BHP w Poznaniu

Przyczyną wielu wypadków przy pracy są ludzkie błędy oraz nieprawidłowo zaplanowane kroki prewencyjne. Także w Poznaniu częstym problemem jest tolerowanie odstępstw od zasad bezpieczeństwa oraz niesprawne maszyny i urządzenia. Niestety, to niemal gwarancja groźnego wypadku. Obsługa BHP, jaką proponujemy firmom z Poznania i okolic, to wygodne, tanie i przede wszystkim skuteczne rozwiązanie. Współpraca z nami gwarantuje optymalizację kosztów poprzez dostosowanie zakresu usług do indywidualnych potrzeb przedsiębiorstwa. Cena jest więc w tym przypadku uzależniona od liczby pracowników oraz realizowanych zadań w obrębie oferowanej obsługi BHP. Współpraca może przebiegać w oparciu o stałe umowy oraz jednorazowe zlecenia. Za każdym razem nadzór BHP wykonywany jest w oparciu o najwyższe standardy. To jesteśmy w stanie zagwarantować.

Nadzór BHP z wykorzystaniem outsourcingu

W największym uproszczeniu outsourcing to zarządzanie biznesem polegające na korzystaniu z zewnętrznych usług. Odciąża to bieżącą działalność przedsiębiorstwa i pozwala skoncentrować się na najistotniejszych zadaniach oraz rozwoju biznesu. Zewnętrzny audyt BHP korzystnie wpływa też na finanse firmy. Zaoszczędzone w ten sposób pieniądze można przeznaczyć na zakup sprzętu lub zatrudnienie nowych pracowników. Korzystanie z ekspertów zewnętrznych z dużym doświadczeniem w zakresie bezpieczeństwa pracy to niewątpliwie kolejny atut outsourcingu. Zagwarantują oni, że audyt BHP zostanie przeprowadzony rzetelnie. Dla każdego pracodawcy to niezwykle ważny aspekt. Ocena ryzyka zawodowego powinna być bowiem zawsze kompleksowa i szczegółowa. Zapraszamy do kontaktu z pracownikami Ośrodka Szkolenia BHP „Żak” Poznań. Nasz outsourcing daje gwarancję bezpieczeństwa.

Ocena ryzyka zawodowego dla firm z Poznania i okolic

W przypadku bezpieczeństwa i higieny pracy nie ma miejsca na żadne kompromisy. W końcowym rozrachunku wiele aspektów może mieć znaczenie Dlatego proponowany przez nas nadzór BHP jest kompleksowy. Zależy nam na realnym podniesieniu poziomu bezpieczeństwa pracowników w obsługiwanych przez nas zakładach. Do każdego audytu BHP podchodzimy rzetelnie. W tak istotnych kwestiach nie tolerujemy pomyłek. Ocena ryzyka zawodowego powinna być zawsze szczegółowa i zgodna z faktycznym stanem rzeczy. Jesteśmy w stanie to zapewnić. Zapraszamy do kontaktu z pracownikami Ośrodka Szkolenia BHP „Żak” Poznań. Nasz outsourcing daje gwarancję bezpieczeństwa.

 • prowadzenie wstępnego instruktażu ogólnego;
 • opracowywanie dokumentacji normującej zagadnienia świadczeń BHP związanych z pracą;
 • sprawdzanie warunków pracy i stanu bezpieczeństwa;
 • sprawdzanie przestrzegania przepisów BHP i ppoż.;
 • koordynowanie przeprowadzania postępowania powypadkowego;
 • sporządzanie obowiązującej dokumentacji powypadkowej i statystycznej;
 • ocena ryzyka zawodowego na stanowiskach pracy;
 • sporządzanie okresowych ocen i analiz stanu BHP;
 • prowadzenie szkoleń dla pracodawców, osób kierujących pracownikami i pracowników w zakresie prawa pracy, BHP i ppoż.;
 • opracowywanie instrukcji i regulaminów BHP;
 • pomoc w realizacji pokontrolnych nakazów Państwowej Inspekcji Pracy, Państwowej Inspekcji Sanitarnej oraz innych organów nadzoru nad warunkami pracy;
 • inne tematy związane z BHP.

SZYBKI KONTAKT

Jeżeli masz pytania dotyczące szkoleń, zadzwoń lub napisz do Nas a postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej:

64-500 SZAMOTUŁY (koło Poznania)  GAŁOWO UL. BRATKOWA 1E-MAIL: BHP@CIL.PL
TEL. 61 29 303 74TEL.KOM. 608 044 613

FORMULARZ KONTAKTOWY