608 044 613
29 303 74

Ochrona przeciwpożarowa

Ochrona przeciwpożarowa w Poznaniu i okolicach

Bezpieczeństwo pracowników i mienia to bez wątpienia najważniejsze zadania stojące przed każdą firmą oraz pracodawcą. Dlatego tak istotne są profesjonalne szkolenia przeciwpożarowe. Zdecydowanie lepiej zapobiegać niż zmagać się późniejszymi szkodami, jakie może spowodować niszczycielska siła ognia. Proponujemy szeroki zakres usług przeciwpożarowych dla dużych i małych działalności gospodarczych z Poznania oraz okolic. Zatrudniamy specjalistów, którzy są w stanie podnieść bezpieczeństwo w każdym zakładzie produkcyjnym. Zabezpieczenia ppoż. to nasza specjalność. Z nami Państwa obiekt będzie chroniony we właściwy sposób.

Szkolenia ppoż. dla firm z Poznania i okolic

Nasze zadania traktujemy odpowiedzialnie. Stawiamy na wysoką jakość usług ppoż. Dlatego do każdego szkolenia przeciwpożarowego podchodzimy z należytą starannością. Ważne jest dla nas, aby słuchacze poznali aktualne przepisy, ale teoria musi mieć też odniesienie do zastosowania jej w praktyce. Każdy kurs z zakresu ppoż. dostosowujemy do konkretnej firmy oraz jej oczekiwań. Wszelkie treści przekazujemy wyczerpująco, ale też w sposób przystępny dla słuchacza. Szkolenie ppoż. to zbyt istotna kwestia, aby ją zaniedbać. Najgroźniejsze pożary powstają bowiem w wyniku nieprzestrzegania wymogów bezpieczeństwa. Odpowiednie szkolenie przeciwpożarowe ma temu zapobiec. Taka jest właśnie nasza rola.

Szeroki zakres usług ppoż.

Nasi eksperci mogą znacząco pomóc w zmniejszeniu ryzyka wystąpienia sytuacji niebezpiecznych na terenie firmy. Zajmujemy się także opracowaniem instrukcji bezpieczeństwa pożarowego oraz czytelnych planów ewakuacyjnych. Jesteśmy niezwykle dokładni oraz drobiazgowi. Każda instrukcja bezpieczeństwa pożarowego dostosowana jest do konkretnego obiektu i obejmuje pozornie nieistotne szczegóły. W sytuacji zagrożenie to jednak właśnie one często odgrywają kluczową rolę. Również tzw. ocena zagrożenia wybuchem przebiega niezwykle wnikliwie. Bezpieczeństwo Naszych Klientów stawiamy na pierwszym miejscu. Zapraszamy do kontaktu firmy z Poznania oraz okolic.

  • opracowywanie dokumentacji ppoż.,
  • sporządzanie Instrukcji Bezpieczeństwa Pożarowego,
  • szkolenia z zakresu ochrony ppoż,
  • szkolenia z zasad ewakuacji oraz praktyczne jej sprawdzenie,
  • sporządzenie planów ewakuacyjnych,
  • sprawdzanie warunków bezpieczeństwa ppoż.,
  • opracowanie dokumentu zabezpieczenia przed wybuchem (ocena zagrożenia wybuchem).

SZYBKI KONTAKT

Jeżeli masz pytania dotyczące szkoleń, zadzwoń lub napisz do Nas a postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej:

64-500 SZAMOTUŁY (koło Poznania)  GAŁOWO UL. BRATKOWA 1E-MAIL: BHP@CIL.PL
TEL. 61 29 303 74TEL.KOM. 608 044 613

FORMULARZ KONTAKTOWY