608 044 613
29 303 74

Ochrona przeciwpożarowa

Ochrona Przeciwpożarowa – ppoż. w Poznaniu i okolicach

Każdej solidnej firmie, bez względu na reprezentowaną branżę, zależy na bezpieczeństwie pracowników, a w jej interesie jest także przestrzeganie obowiązującego prawa. Jesteśmy od tego, aby w tym pomóc. Oferujemy profesjonalne i kompleksowe usługi przeciwpożarowe w Poznaniu i okolicach. Nasz zespół składa się ze specjalistów przygotowanych do kompleksowego zadbania o warunki pracy w każdym typie przedsiębiorstwa. Możecie mieć więc Państwo pewność odnośnie profesjonalnej obsługi. Zajmiemy się wszystkimi zabezpieczeniami ppoż. Dzięki naszej pomocy Klienci mogą skupić się na sednie swojej działalności i przestać obawiać się wyników kontroli zewnętrznych czy ewentualnych kar za niedopatrzenia. Z nami Państwa obiekt będzie chroniony we właściwy sposób.

Dlaczego warto nam zaufać?

Naszym największym atutem jest wiedza i doświadczenie. Elementy oferty zawierają czynności, które wykonywaliśmy już setki razy. Praktyka jest przy tym poparta teorią i aktualnymi zapisami prawa. Sporządzamy szczegółową dokumentację, zajmiemy się opracowaniem instrukcji bezpieczeństwa pożarowego oraz czytelnych planów ewakuacyjnych. Wysoka funkcjonalność w momencie zagrożenia jest dla nas bardzo istotna. Zasady ewakuacji i inne kwestie związane z ochroną ppoż. to wiedza, która w razie niebezpiecznej sytuacji może uratować ludzkie życie. Dlatego do wszystkich obowiązków podchodzimy niezwykle sumiennie. Znajduje to odzwierciedlenie także w trakcie prowadzonego przez nas szkolenia przeciwpożarowego. Podczas zajęć wszelkie treści przekazujemy wyczerpująco, ale też w sposób przystępny dla słuchacza.

Przepisy dotyczące ochrony przeciwpożarowej

Wytyczne wszystkich działań określa obowiązujące prawo. Wraz z ustawą z 24 sierpnia 1991 r. o ochronie przeciwpożarowej (Dz.U. z 2002 r. nr 147, poz. 1229 ze zm.) obowiązek dbania o bezpieczeństwo nieruchomości spoczywa na użytkownikach obiektu, zarządcach oraz właścicielach. To, w jakim zakresie będą się dzielić odpowiedzialnością, wynika wprost z umowy cywilnoprawnej, którą zawiera się z właścicielem. Taki dokument ustanawia zarząd i użytkowanie obiektem. Jeśli umowa nie została zawarta, obowiązek w całości spada na osobę, która rzeczywiście włada budynkiem. W efekcie pracodawca powinien zapewnić pracownikom swojej firmy dostęp do niezbędnych szkoleń przeciwpożarowych. Oprócz tego musi zadbać o wymaganą prawnie dokumentację. Nieprzerwanie aktualizujemy swoją wiedzę. To pozwala nam przekazywać informacje, które znajdują odzwierciedlenie w obowiązującym prawie.

Stawiamy na sprawną komunikację z Naszymi Klientami

Dobra komunikacja to podstawa udanej współpracy. To istotne, aby skuteczne porozumiewanie się miało miejsce już na etapie określania potrzeb przez Klienta. Dlatego zawsze na początek dokładnie sprawdzamy, w jaki sposób możemy pomóc firmie, a następnie planujemy sposób działania oraz określamy konkretny termin realizacji zadań. Tę samą metodę stosujemy niezależnie od tego, czy usługa dotyczy przygotowania dokumentacji przeciwpożarowej, czy przeprowadzenia szkolenia ppoż. W tym drugim przypadku zdolności komunikacyjne również są niezwykle istotne, a nawet niezbędne, aby uczestnicy mogli przyswoić możliwie jak największą wiedzę.

Usługi przeciwpożarowe w Poznaniu na najwyższym poziomie

W kwestiach związanych z ochroną przed pożarem nie ma miejsca na kompromisy. Tylko współpraca ze specjalistą o nieposzlakowanej opinii może zapewnić bezpieczeństwo obiektu oraz realnie zwiększyć wiedzę usługodawcy na temat zagadnień związanych z np. zasadami ewakuacji i ochroną ppoż. W wielu przypadkach to nieuwaga, brak szkolenia przeciwpożarowego, a także nieprzestrzeganie wymogów bezpieczeństwa są powodami najgroźniejszych pożarów. Nasi eksperci mogą znacząco pomóc w zmniejszeniu ryzyka ich wystąpienia.

Profesjonalizm nade wszystko – kompleksowe zabezpieczenia ppoż.

Priorytetem jest dla nas zawsze rzetelne podchodzenie do wszystkich wykonywanych zleceń. Opracowanie Instrukcji Bezpieczeństwa Pożarowego zawsze musi przebiegać z dużą precyzją i w oparciu o konkretny obiekt. To samo tyczy się planów ewakuacyjnych czy oceny zagrożenia wybuchem. Nasi dotychczasowi Klienci cenią, że jesteśmy dokładni i drobiazgowi. Tego wymaga od nas profesjonalne podejście. Nawet wybierając ośrodek szkolenia staramy się sprostać wszystkim Państwa oczekiwaniom. Dzięki naszym usługom ppoż. wiele obiektów na terenie Poznania i okolic może pochwalić się kompleksową ochroną. Liczba zadowolonych Klientów stale się powiększa.

Zachęcamy do zapoznania się bliżej z naszą ofertą szkoleniową i nie tylko. W ramach usług proponujemy:

  • opracowywanie dokumentacji ppoż.,
  • sporządzanie Instrukcji Bezpieczeństwa Pożarowego,
  • szkolenia z zakresu ochrony ppoż,
  • szkolenia z zasad ewakuacji oraz praktyczne jej sprawdzenie,
  • sporządzenie planów ewakuacyjnych,
  • sprawdzanie warunków bezpieczeństwa ppoż.,
  • opracowanie dokumentu zabezpieczenia przed wybuchem (ocena zagrożenia wybuchem).

SZYBKI KONTAKT

Jeżeli masz pytania dotyczące szkoleń, zadzwoń lub napisz do Nas a postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej:

64-500 SZAMOTUŁY (koło Poznania)  GAŁOWO UL. BRATKOWA 1E-MAIL: BHP@CIL.PL
TEL. 61 29 303 74TEL.KOM. 608 044 613

FORMULARZ KONTAKTOWY