608 044 613
29 303 74

Szkolenie z zakresu BHP - Luboń

Szkolenia BHP dla mieszkańców Lubonia i przyległych miejscowości

Bezpieczeństwo i higiena pracy to nie tylko obowiązek prawny, ale również podstawa skutecznej działalności niemal w każdej branży. Odpowiednią wiedzę w tym zakresie zapewniają przygotowane przez nas profesjonalne szkolenia BHP. Luboń to miejscowość położona pod Poznaniem, w której również jesteśmy w stanie z powodzeniem realizować naszą ofertę. W jej zakres wchodzą także szkolenia pierwszej pomocy. Zapraszamy firmy z Lubonia oraz pobliskich miejscowości do kontaktu w celu ustalenia szczegółów naszej oferty. Zapewniamy doświadczoną i profesjonalną obsługę szkoleń.

Profesjonalne szkolenia BHP

Oferujemy szeroki zakres usług, które jesteśmy w stanie dostosować do potrzeb Naszych Klientów. Wszystkie z nich realizujemy zawsze w sposób profesjonalny. Przeprowadzamy je także w Luboniu. Szkolenie BHP ma sprawić, że pracownicy danej firmy poznają ryzyka związane z wykonywanymi przez nich obowiązkami. Dzięki temu będą w przyszłości unikać sytuacji, które mogą powodować zagrożenie. Każde szkolenie BHP jest realizowane przez doświadczoną i wykwalifikowana kadrę. Dzięki temu można być pewnym, że słuchaczom zostanie przekazana odpowiednia i praktyczna wiedza.

Szkolenia BHP i nie tylko w Luboniu

Równie ważne jest też zapobieganie ewentualnym wypadkom i umiejętne radzenie sobie w sytuacji, gdy już się one wydarzą. Dlatego niemniej istotne są również szkolenia z zakresu pierwszej pomocy. Dają one wiedzę na temat tego, jak skutecznie pomóc poszkodowanym, a nawet uratować ich życie. Szkolenia pierwszej pomocy to ważny element szkolenia personelu każdego szczebla. Zapraszamy do kontaktu firmy z Lubonia oraz okolic tej miejscowości.

SZYBKI KONTAKT

Jeżeli masz pytania dotyczące szkoleń, zadzwoń lub napisz do Nas a postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej:

64-500 SZAMOTUŁY (koło Poznania)  GAŁOWO UL. BRATKOWA 1E-MAIL: BHP@CIL.PL
TEL. 61 29 303 74TEL.KOM. 608 044 613

FORMULARZ KONTAKTOWY